Administrator Nieruchomości (Asystent Zarządcy Nieruchomości)

Zakres obowiązków/opis stanowiska

 - samodzielna obsługa nieruchomości w zakresie administracyjny

 - ścisła współpraca z zarządami wspólnot

 - nadzór nad podwykonawcami (w tym sprzątanie, konserwacja, usuwani usterek, remonty, modernizacje)

 - rozliczanie świadczeń

 - przygotowywanie materiałów na zebrania wspólnot

Wymagania

 - 2 letnia doświadczenie w branży

 - wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu zarządzania nieruchomościami

 - znajomość rachunkowości w zakresie podstawowym

 - pełna samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów

 - komunikatywność, otwartość

 - umiejętność zarządzania czasem

Mile widziane

- licencja zarządcy nieruchomości
- prawo jazdy kat.B

W zamian oferujemy

- stała umowa o pracę w okresie próbnym
- wsparcie merytoryczne doświadczonych zarządców nieruchomości

Do przesłanych ofert prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).”

Więcej artykułów…